Земельний суд у Франкфурті-на-Майні у вівторок, 16 вересня, оголосив, що тимчасово скасував своє недавнє рішення про заборону в Німеччині мобільного додатку Uber, яке використовується для пошуку, виклику та оплати альтернативних таксі, або приватних водіїв.

Процес продовжується і судді не обнадіюють посередницьку компанію Uber і задіяних у ній приватних водіїв з приводу того, що в довгостроковій перспективі вони будуть вправі пропонувати свої послуги через смартфони на німецькому ринку, повідомляє Deutsche Welle

У компанії Uber повідомлення франкфуртських суддів зустріли з радістю. Як заявив її офіційний представник Фаб'єн Нестман (Fabien Nestmann), прийняте рішення "є значущим кроком до визнання Uber". 

"Ми не можемо зрозуміти це рішення" 

У той же час позивач, в ролі якого виступила німецька профспілка Taxi Deutschland, який об'єднує працівників таксі і підприємців, що спеціалізуються на прокаті автомашин, критикує вердикт. "Ми не можемо зрозуміти це рішення", - заявив його голова Дітер Шленкер (Dieter Schlenker). Відразу після оголошення рішення суду профспілка Taxi Deutschland оголосила про те, що має намір його оскаржити у Верховному суді Німеччини. 

У позові, поданому профспілкою Taxi Deutschland, вказується на те, що діяльність Uber не відповідає німецьким стандартам, оскільки водії, які здійснюють пасажирські перевезення, замовлені з використанням мобільних додатків, не мають професійної ліцензії. 

Uber відстоює свою бізнес-модель 

У свою чергу компанія Uber відстоює розроблену нею бізнес-модель, аргументуючи це тим, що в даний час вона успішно діє в більш ніж 200 містах світу, а в Німеччині відома щонайменше з 2013 року. 

Стартап Uber був заснований в Сан-Франциско, його європейське представництво знаходиться в Амстердамі. Uber дозволяє клієнту викликати таксі, а також побачити на карті, де знаходиться машина, якій найближче добиратися до замовника. Поїздка, як правило, обходиться дешевше, що викликає невдоволення "традиційних" таксистів.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх