Київська міліція затримала підозрюваного у справі про побиття журналістів російського телеканалу Life News. Про це повідомило в п'ятницю, 2 січня, головне управління МВС України в Києві на своєму офіційному сайті.

Детальніше...

У пошуках політичного рішення українського конфлікту міністри закордонних справ Німеччини, Франції, Росії та України обговорили по телефону організацію нової зустрічі контактної групи, повідомляє німецьке зовнішньополітичне відомство в п'ятницю, 2 січня.

Детальніше...

Президент України Петро Порошенко заявляє, що в закон про антикорупційне бюро будуть внесені зміни. 

Детальніше...

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк впевнений, що рано чи пізно Крим буде повернений Україні. Таку думку він висловив на прес-конференції у вівторок, 30 грудня в Києві. "Швидкої і простої відповіді, як повернути Крим, зараз не існує, - сказав Яценюк. -

Детальніше...

Верховна рада в стилі "часів Януковича", прийняла в цілому законопроект про державний бюджет на 2015 рік. За нього в ніч на понеділок, 29 грудня, проголосували 233 депутати (при необхідних 226). Тоді ж парламент України прийняв пакет необхідних законопроектів для забезпечення дохідної частини бюджету.

Детальніше...

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх