Уряд ФРН відкинув заклик України про надання їй військової допомоги в конфлікті з проросійськими сепаратистами. "Військова підтримка України в даному конфлікті навіть не обговорюється", - заявила заступник офіційного представника уряду ФРН Крістіане Вірц (Christiane Wirtz) у п'ятницю, 28 листопада, в Берліні.

Раніше глава МЗС України Павло Клімкін в інтерв'ю газеті Bild закликав Німеччину надати його країні дизельні мотори для транспортних засобів, що перевозять військовослужбовців. Він стверджував, що Росія проводить передислокації військ і Україна повинна готуватися до зимового наступу противника.

Відносно конкретно дизельних двигунів Крістіане Вірц повідомила, що прохання України в даний час вивчається. У той же час вона підкреслила, що уряд ФРН буде і надалі робити все можливе для деескалації кризової ситуації в Україні. Зі свого боку представник МЗС ФРН заявив, що, всупереч твердженням Клімкіна, його відомство не має даних про те, що проросійські сепаратисти готуються до зимового наступу.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх