Новостворений парламент України розглядає кандидатури на урядові посади. Список претендентів на міністерські крісла, одобрила коаліція та передала на розгляд прем'єр-міністру Арсенію Яценюку.

Серед запропонованих кандидатів є троє іноземців, а саме Наталя Яресько з США, Александр Квіташвілі з Грузії та Айварас  Абромавічус з Литви. Їм президент України своїм спецуказом надав українське громадянство.

Таке своє рішення Петро Порошенко обгрунтував тим, що Україні потрібні спеціалісти, які мають практику Фінансового планування, боротьби з корупцією, антикризового виходу. А таким досвідом можуть поділитись тільки фахівці з інших країн. Тому Міністерство економічного розвитку і торгівлі скоріш за все очолить Абромавічус. Квіташвілі претендує на Міністерство здоров'я, а фінансами можливо керуватиме Яресько.

Тому 2 грудня у Верховній Раді був зареєстрований проект закону про зміни до законодавства, які дозволяють іноземцям працювати у державних органах.

Законопроект передбачає можливість призначати іноземців у Кабмін, окрім посад прем'єр-міністра, міністра оборони, міністра внутрішніх справ, міністра закордонних справ, міністра юстиції та міністра інфраструктури.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх