Міністертство Закордонних Справ України відкинуло звинувачення в адрес України, що начебто українські військові застосовували касетні бомби на Донбасі. Перед МЗС України такі заяви зробили Міністерство Оборони України та Рада Національної Безпеки та Оборони.

З такими звинуваченнями проти України виступила правозахисна організація Human Rights Watch в середу, 3 грудня.

"Ми вже неодноразово спростовували інформацію, в тому числі поширену раніше Human Rights Watch, про нібито застосування українськими військовими касетних боєприпасів. Ми чітко заявили про те, що така зброя ними не використовується", - йдеться в коментарі МЗСУ.

В МЗС також чітко виразились, що до подібного роду заяв треба відноситись більш відповідально. "Адже такі серйозні звинувачення, поза всяким сумнівом, повинні базуватися на результатах грунтовного розслідування із залученням досвідчених, незалежних експертів. Незважаючи на нашу готовність сприяти такому розслідуванню, це, на жаль, не було зроблено", - повідомляється в МЗС.

Нагадаємо, що раніше директор Human Rights Watch Кеннет Рот заявив, що в його організації є чіткі докази, що українська сторона застосовувала касетні бомби. Однак, до цього часу ці докази не були пред'явлені.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх