У Вінниці мітингувальники взяли штурмом будівлю обласної ради, протестуючи проти зняття з посади його голови Сергія Світко. На суботній позачерговій сесії обласної ради депутати повинні були відправити Світко у відставку.

Проте жителі міста, які незадоволені можливим відстороненням голови, вийшли на пікет, який в результаті переріс у вуличні заворушення.

Як повідомляють очевидці подій, активісти палили шини, підривали піротехніку і кидали димові шашки, рух транспорту центральними вулицями було перекрито. Мітингувальникам вдалося прорватися в будівлю обласної ради і вибити скло в кабінеті, який займав попередник Світко - Сергій Татусяк. Для охорони будівлі задіяно близько сотні міліціонерів і співробітників спецбатальйону "Вінниця". Учасників акції протесту затримують за вчинення хуліганських дій. Є й постраждалі: поранення і отруєння газом отримали мінімум сім правоохоронців і один протестуючий.

Світко був обраний главою Вінницької облради в кінці лютого 2014 року на безальтернативній основі. Його висунула фракція "Батьківщина", що входила тоді до правлячої коаліції.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх