Починаючи з сьогоднішнього дня, за ініціативою президента України Петра Порошенка, бойові дії зупинені по всіх позиціях сил Антитерористичної операції. На сході України вступив в силу режим припинення вогню. Така інформація була розміщена на сторінці прес-центру силової операції в Facebook. 

Про готовність припинити вогонь заявили і проросійські терористи. "На цей момент стрілянини не чутно, перемир'я дотримуються. Наші військові отримали наказ не відкривати вогонь в односторонньому порядку, тобто поки протилежна сторона дотримується перемир'я", - сказав представник самопроголошеної ДНР Андрій Пургін.

А в російських ЗМІ появилась цинічна інформація, що начебто українська сторона почала обстріл донецького аеропорту, порушивши тим самим режим припинення вогню. Таку інформацію вони зробили ссилаючись на лідера донецьких сепаратистів Дениса Пушиліна.

Нагадаємо, що російські терористи щодня обстрілюють аеропорт міста Донецьк дуже активно. Обстріли ведуться з різник напрямів. Бої за аеропорт тривають уже кілька місяців. До теперішнього дня він повністю знаходиться під контролем української армії.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх