Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає, що країні в нинішніх умовах вкрай складно самостійно вийти з економічної кризи. "Так як країна була повністю розграбована, і те, що ми знаходимося в стані російської військової агресії, нам вкрай складно вийти з цієї кризи самостійно.

Без допомоги наших міжнародних партнерів це зробити практично неможливо", - заявив прем'єр у четвер, 11 грудня, представляючи програму уряду в парламенті.

Він підкреслив, що без проведення реформ Києву ніхто не надасть підтримки, і закликав депутатів до активної роботи. Яценюк також висловив сподівання, що допомога країні буде надана в ході міжнародної донорської конференції.

Тим часом у Польщі оголошено про початок зборів пожертвувань на допомогу населенню Східної України. Акція проходить під гаслом "Наші сусіди потребують допомоги", яке розмістило великим шрифтом на першій смузі найбільше польське видання Gazeta Wyborcza. Головний редактор газети, відомий правозахисник Адам Міхнік заявив, що надаючи підтримку людям на сході України, положення яких стало катастрофічним з приходом зими, жителі Польщі підтвердять прихильність до загальноєвропейських цінностей, продемонструють солідарність і зроблять внесок у встановлення миру.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх