Жертвами конфлікту на сході України стали не менше ніж 4634 чоловік (з урахуванням 298 осіб, які летіли рейсом MH17 "Малайзійських авіаліній"), 10243 людини отримали поранення. Про це йдеться в опублікованому в п'ятницю, 12 грудня, звіті управління ООН з координації гуманітарних питань.

Число внутрішньо-переміщених осіб на Україні склала 542 тисячі чоловік, а біженців - 568 тисяч, з них більше 465 тисяч знаходяться в Росії. Всього в зонах конфлікту проживає понад п'ять мільйонів осіб. Дані наведені станом на 7 грудня.

Представники Організації Об'єднаних Націй розкритикували дії уряду України, який вирішив з 1 грудня припинити роботу держустанов у підконтрольних сепаратистам районах. У доповіді підкреслюється, що закриття Національним банком України філій в зонах конфлікту ускладнює доступ до готівки для людей, що там проживають. "Цей крок спричинить серйозні наслідки для прав людини та гуманітарної ситуації, а також посилить вразливість найбільш потребуючого в допомозі населення, зокрема з огляду на те, що з настанням зими нагальні послуги стають ще більш життєво необхідними", - йдеться у звіті.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх