Президенти України та Росії Петро Порошенко і Володимир Путін провели телефонну розмову у "нормандському" форматі за участі президента Франції Франсуа Оланда та канцлера Німеччини Ангели Меркель. Про це повідомила прес-служба українського президента 17 грудня.

В ході телефонної розмови обговорювалась ситуація на сході України, Мінські домовленості, а також способи виходу з цієї кризи. 

Під час розмови усі чотири сторони дійшли згоди у питанні якнайшвидшої зустрічі контактної групи. До складу групи увійдуть Москва, Київ та представники Європейського Союзу. Також можлива присутність на зустрічі представників ОБСЄ. Як повідомляється на сайті президента України, зустріч може відбутись уже до кінця поточного тижня. На переговорах планується обсудити питання режиму припинення вогню, обмін полоненими, а також способи покращення гуманітарної ситуації на сході України. Президент України Петро Порошенко у розмові також наголосив на звільнені української льотчиці Надії Савченко, яка незаконно вивезена та утримується в Росії зі сфальшованими звинуваченнями. 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх