Президент Польщі Броніслав Коморовський пообіцяв підтримку Україні у процесі зближення з Євросоюзом та Північноатлантичним альянсом. "Польща з розумінням ставиться до прагнення України йти по шляху, по якому ми йдемо вже 25 років", - заявив Коморовський у середу, 17 грудня, в ході зустрічі з президентом України Петром Порошенком, який прибув з візитом до Варшави.

Глава польської держави запевнив Київ у підтримці реформ в сусідній країні, в тому числі в модернізації збройних сил.

Польща готова допомагати Україні озброєнням

"Я знаю, що вас дуже цікавить питання з приводу озброєнь. Так от я скажу, що ніде не чув, щоб було якесь ембарго на продаж зброї Україні. Якщо Україна буде в цьому зацікавлена, то звичайно ж, Польща абсолютна відкрита до таких розмов", - сказав Коморовський.

Президент також нагадав про створення українсько-польсько-литовської бригади. "Це не бригада, яка повинна їхати на війну в Донбас, це повинна бути бригада, в якій українська армія зможе отримати досвід, який знадобиться для продовження процесу наближення до стандартів армій країн НАТО", - сказав польський президент.

Порошенко подякував за гуманітарну допомогу

У свою чергу Петро Порошенко висловив вдячність Польщі за підтримку в рамках Європейського Союзу та за гуманітарну допомогу жителям східних регіонів України. "Я думаю, що це символічно те, що саме в ці дні, в цей день Польща направила два гуманітарних конвоя жителям Донбаса", - сказав Порошенко на прес-конференції у Варшаві.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх