Президент України Петро Порошенко повідомив, що один день операції на сході України обходиться країні в 100 мільйонів гривень. Цю інформацію він оприлюднив на засіданні Ради національної безпеки і оборони (РНБО) в суботу, 20 грудня.

За словами президента, війна завдала нищівного удару по українській економіці. Порошенко заявив, що рівень витрат на безпеку і оборону в 2015 році складе близько 5 відсотків від ВВП.

Крім цього в наступному році в Україні буде відновлено військовий призов і пройде цикл часткових мобілізацій "з метою планової заміни військовослужбовців, які тривалий час виконують бойові завдання в зоні АТО", - заявив Порошенко. Військовослужбовці строкової служби, покликані раніше, будуть звільнені в запас.

Глава української держави закликав Верховну раду якомога швидше скасувати позаблоковий статус України, ухваливши відповідний закон. Раніше він вніс законопроект про скасування цього статусу, який, на думку Порошенка, повинен бути прийнятий у позачерговому порядку. Він пояснив, що про негайний вступ в НАТО не йдеться.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх