На найбільшій українській атомній електростанції в Запоріжжі вдруге за останній місяць через несправність сталася аварійна зупинка реактора. У неділю, 28 грудня, шостий енергоблок Запорізької АЕС позапланово відключено від мережі для захисту від внутрішніх пошкоджень генератора. Про це повідомляється на сайті НАЕК "Енергоатом".

При цьому наголошується, що підвищений рівень радіації не зафіксовано. Інші п'ять енергоблоків працюють в нормальному режимі.

Екологи б'ють на сполох

Близько місяця тому Запорізька АЕС відключала третій енергоблок від об'єднаної енергетичної системи. Згідно з повідомленням, зробленому тоді міністром енергетики та вугільної промисловості України, це було пов'язано з коротким замиканням в системі видачі енергії.

Запорізька АЕС є однією з найбільших в Європі. Вона розташована приблизно в 200 кілометрах на захід від контрольованого сепаратистами регіону на сході України. Представники екологічних організацій вже неодноразово висловлювали заклопотаність у зв'язку з тим, що вона знаходиться на близькій відстані від зони конфлікту.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх