Чергове мистецтво інформаційного терору продемонстрував російський канал "LifeNews". В момент, коли луганські прикордонники, з четвертої години ранку, тримають оборону від нападу терористів, канал подає дану інформацію, як атаку української армії, нацгвардії та "Правого сектора" на мирних жителів Луганщини, таку інформацію висвітлює офіційне джерело державної прикордонної служби України.

Нібито вони почали обстріл жилих будинків.  

«В части и контрактники, и срочники, Национальная гвардия, а также есть данные, что там находится «Правый сектор», - говориться в сюжеті російського телеканалу. Зразу слід зауважити, що в українських прикордонників немає строковиків уже більше 5 років. А на рахунок "Правого сектору" слід зауважити, що було б дивно, якби  "LifeNews", у своєму репортажі, не згадали про дану організацію. 

«В расщелине между домами находился один из бойцов армии юго-востока, он вел наблюдение через снайперский прицел и на наших глазах ему попала пуля прямо в голову» - повідомляє кореспондент "LifeNews". 

Також постає запитання, яким чином російський журналіст опинився на лінію вогню, і чому він не тікає від атаки зі сторони Нацгвардії та Правого сектору? Стоїть собі і спокійно веде репортаж, дезінформуючи росіян. 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх