У рамках святкування 70-річчя висадки союзницьких військ у Нормандії, можуть також відбутися двосторонні зустрічі президента Росії з канцлером Німеччини і прем'єр-міністром Великобританії, повідомляє Deutsche WelleОбраний президент України не виключає, що в Нормандії відбудеться його бесіда з президентом РФ Володимиром Путіним, хоча ця зустріч і не передбачена.

Про це Порошенко заявив у середу, 4 червня, у Варшаві. "Я не виключаю, що ця зустріч може відбутися в тому чи іншому форматі", - цитує обраного президента України агентство Reuters. 

У той же час Путін заявив, що відкритий до спілкування з усіма закордонними гостями, які, як і він, приїдуть 6 червня в Нормандію у зв'язку з 70-річчям висадки союзницьких військ у Франції в ході Другої світової війни. Як повідомляє "Інтерфакс", відповідаючи на питання французьких журналістів , чи готовий він до розмови з новим президентом України, російський лідер заявив: "Я не збираюся ні від кого бігати і буду, звичайно, з усіма спілкуватися". За інформацією агентства dpa, під час урочистостей в Нормандії у російського президента можуть відбутися двосторонні зустрічі з президентом Франції, прем'єр-міністром Великобританії Девідом Кемероном і федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель (Angela Merkel). 

 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх