Цікаве повідомлення з'явилося на сторінці Facebook у Віктора Зубрицького. Він виграв суд у міністра МВС України Арсена Авакова. Нагадаємо, що раніше, Аваков на всю країну заявив, що Зубрицький причетний до схем, внаслідок яких відбувались трагічні події на Майдані Незалежності

"ПРИВІД ДЛЯ УРОЧИСТОСТІ. Дорогі друзі. У мене сьогодні, як невеликий день народження. 3 квітня пан Аваков обмовив мене на прес-конференції, а потім звів наклеп в ток-шоу у Савіка Шустера. На сьогоднішній день Печерський Суд м. Києва спростував цю інформацію, як недостовірну і зобов'язав цього наклепника Авакова вибачитися і розмістити інформацію на сайті МВС. Вчора такий верддикт винесли і щодо наклепу на Жана Новосельцева. Навіть дихати стало легше. Міліціонер, представник МВС, Аваков - НЕ ЗМІГ ВІДПОВІСТИ НІ НА ОДНЕ ПИТАННЯ СУДУ І АДВОКАТІВ. Про ДОКАЗИ АБО ЗАКОННІСТЬ ПУБЛІЧНОГО ОБВИНУВАЧЕННЯ АВАКОВА. Черговий фарс міністра МВС Авакова провалений. Йому тепер треба вибачатися переді мною, Жаном Новосельцевим і ще до 20-30 фігурантами вигаданої ним "схеми". Рішення суду у мене вже на руках. Я не знаю цього суддю, але в наш час - це мужній вчинок і я запам'ятаю його дуже надовго. Спасибі за чесність. 

Закликаю всіх, кого обмовив Аваков отримати у нього сатисфакцію і висудіть вибачення. Там у схемі було чоловік 40. Нехай вибачається. Де це бачено, щоб міністр МВС, приховуючи свої і своїх "поддельников" злочини на Майдані і розстріл "Небесної Сотні", намагався звинуватити інших, без розслідування, фабрикуючи докази, яких до речі теж немає". 

 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх