Сьогодні в парламенті лідер "радикальної партії України" Олег Ляшко вигнав з приміщення Верховної Ради російських журналістів. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook. На відео, що з'явилось на ютубі Ляшко порвав документи російських ЗМІ та вказав на двері.

Ті в свою чергу не хотіли покидати приміщення ВР, намагаючись довести, що мають повне право на зйомку та ведення репортажу у стінах українського парламенту. В момент коли Ляшко виганяв представників ЗМІ РФ, їх взяли в кільце українські засоби масової інформації і почали скандувати: "Ганьба!". Після недовгого супротиву російські журналісти все ж пішли геть з українського парламенту, залишившись без документів на право ведення зйомки.  

Після того, як народний депутат Ляшко виклав цю інформацію на своїй сторінці в соціальній мережі, люди масово стали дякувати лідеру українських радикалів за такі патріотичні дії в сторону російських ЗМІ. А таку бурхливу реакцію на російських журналістів викликало мабуть те, що російські засоби масової інформації неправильно трактують інформацію та нагло брешуть про події в Україні, перекручуючи факти. Таких випадків було уже дуже багато, що мабуть і дало поштовх для дій Олега Ляшка. 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх