Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк більше не бачить загрози дефолту в країні. Глава українського уряду відвів два роки на відновлення національної економіки, повідомляє Deutsche Welle. За допомогою міжнародних фінансових організацій Україні вдалося запобігти державному банкрутству.

Про це заявив у п'ятницю, 6 червня, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, виступаючи у Верховній раді зі звітом про 100 перших днів діяльності свого уряду. За його словами, на єдиному казначейському рахунку зараз перебувають 8 мільярдів гривень, тоді як до кінця лютого 2014 там налічувалося лише 3 мільярди гривень, повідомляє агентство "Лігабізнесінформ". 

Яценюк підкреслив, що "в цей складний період" держава виплатила "всі пенсії, заробітні плати, соціальні пільги". При цьому український прем'єр нагадав про фінансову допомогу, отриманої Києвом від Міжнародного валютного фонду, Світового банку, Європейського інвестиційного банку, Європейського банку реконструкції та розвитку, Євросоюзу, урядів США, Канади та Японії. 

Крім того, глава українського уряду попередив, що в рамках економічної стабілізації країни доведеться піти на непопулярні, але вкрай необхідні заходи, "яким зараз ніхто не буде аплодувати". Яценюк зазначив, що на відновлення економічного зростання в Україні буде потрібно два роки, але при цьому багато що залежатиме від того, як влада зможе стабілізувати ситуацію на сході країни. 

 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх