Учасники акції вимагають забезпечення захисту кордону з Росією і відставки глави прикордонної служби Миколи Литвина, повідомляє Deutsche Welle. У четвер, 12 червня, біля будівлі головного офісу Державної прикордонної служби України проходить пікет з вимогою забезпечити охорону кордону з Росією і відправити у відставку главу служби Миколу Литвина.

Пікетувальники звинувачують його в корупції і нездатності організувати охорону кордону на сході країни. За даними інтернет-порталу 112.ua, учасники акції вимагають відсторонення всього керівництва відомства. 

На пікет зібралося більше ста чоловік, вони тримають в руках українські прапори, деякі, за даними агентства "Інтерфакс-Україна", - також біти та палиці. Вхід до будівлі заблокований автомобільними шинами, біля дверей розташувалися кілька учасників акції зі щитами. Неподалік від пікету чергує автобус з силовиками. Повідомляється, що мітингувальники роблять спроби проникнути всередину будівлі, їх поливають водою з пожежного брандспойта, повідомляє УНІАН. 

Раніше МЗС України засудив факти грубого порушення Росією режиму державного кордону, які полягають в "незаконному переміщенні збройних організованих формувань і бойовиків на територію України". Київ відзначив, що такі порушення "не припиняються, незважаючи на всі законні вимоги міжнародного співтовариства і української влади". 

 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх