У зверненні до народу Порошенко заявив про те, що головним завданням є взяття під контроль кордону з РФ, через яку здійснюється постачання терористів. Президент України Петро Порошенко доручив збройним силам країни взяти під контроль україно-російський кордон і знайти винних у загибелі військових, що знаходилися на борту підбитого сепаратистами, напередодні в Луганську, літака.

Про це він заявив у зверненні до народу України в суботу, 14 червня.

Порошенко також повідомив, що на 16 червня заплановано засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому будуть розглянуті операції з відновлення кордону і кроки з впровадження мирного плану на Донбасі. "Заради миру на Україні ми будемо діяти рішуче і цілеспрямовано", - цитує президента агентство "Deutsche Welle".

У своїй промові Порошенко висловив співчуття з приводу загибелі сорока десантників і дев'яти членів екіпажу, що знаходилися на борту літака, підбитого сепаратистами в аеропорту Луганська в ніч на 14 червня. Президент пообіцяв зробити все можливе, щоб винні були знайдені, "отримали адекватну відповідь і були покарані". Порошенко також заявив, що пишається військовими, прикордонниками та спецназівцями, "які рішуче продовжують боротися за мир на нашій землі".

Армія України вперше перейшла в контрнаступ

Український лідер повідомив, що 14 червня армія вперше перейшла в контрнаступ і почала "тіснити" сепаратистів. За його словами, перед Україною поставлена ​​найголовніша задача - взяття під контроль кордону з РФ, через яку здійснюється постачання сепаратистів зброєю, технікою, підкріпленням і грошима. Порошенко зазначив, що за останні дні в Маріуполі був встановлений законний порядок, взято під контроль майже 250 кілометрів кордону. Він повідомив також про інші успіхи силової операції, серед яких звільнення від сепаратистів 11 населених пунктів, знищення семи автоколон із зброєю і боєприпасами, а також бронетехніки.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх