Цікавий скріншот появився на сторінці соціальної мережі твіттер. На цьому скріншоті йде скайп-переписка між Сергієм з Донецька та невідомою особою. Сергій пише, що змушений виступати за донецьку самооборону проти свої волі. Що він став жертвою ситуації і не може ні здатися українським силовикам ні перестати виконувати накази проросійських терористів.

Дану інформацію оприлюднили на своїй сторінці в твіттері "Шкварки News". Пише, що за ними постійно ведуть спостереження старші. Хлопець просить допомоги у батька хлопця з яким Сергій 5 років назад спарингував у фіналі кубка України.Також він написав, що таких як він багато. Ще пише, що там багато алкоголіків, наркоманів. Підтверджує хлопець і той факт, що там присутні терористи чеченської національності. Повідомлення юнак писав 3 дня в зв’язку з тим, що за ними постійно ведеться пильний нагляд старших по так званій самообороні Донецька. Хлопців дезінформували, що начебто прийняли уже закон, в якому йдеться про те, що всі хто співпрацює з терористами автоматично получають по життєвий термін відбування у неволі. Також Сергій чув розмову в якій була пропозиція одного з чеченців зв’язати хлопців кров’ю аби ті змушені були коритись терористам. В кінці свого повідомлення він попросив, щоб йому відповіли короткими  і чіткими повідомленнями в зв’язку з тим, що часу на прочитання лічені секунди. 

У відповіді невідомого чоловіка, яку получив Сергій йшлося про те, щоб хлопець тікав, відсидівся у спокійному місці, знайшов чистий телефон і перезвонив до цього невідомого чоловіка. Також там йшлось і про те, щоб юнак ні в якому разі не йшов до місцевих правоохоронних органів.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх