Після падіння військово-транспортного літака, збитого сепаратистами в Україні, в неділю, 15 червня, шанують пам'ять 49 загиблих військовослужбовців. Згідно з указом президента України Петра Порошенка, на всій території країни в 12 годині дня за місцевим часом оголошена хвилина мовчання в пам'ять про загиблих, повідомляє Deutsche Welle.

Державні прапори України приспущені на всіх будівлях органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Як зазначає агентство dpa, інцидент в Луганську став найважчою втратою для української армії з моменту початку антитерористичної операції в середині квітня. Президент України Петро Порошенко, який оголосив у країні день жалоби за загиблими, назвав напад бойовиків на військово-транспортний літак "цинічним терактом". На понеділок, 16 червня, глава держави скликав засідання національної ради безпеки і оборони, на якому він обіцяв представити план врегулювання ситуації на сході країни.

Перед будівлею посольства Росії увечері в суботу, 14 червня, пройшла бурхлива акція протесту. Демонстранти поклали на керівництво в Москві відповідальність за ескалацію насильства. Посольство закидали яйцями, пакетами з фарбою та димовими шашками. Демонстранти зірвали російський прапор перед посольством і перевернули кілька припаркованих автомобілів дипмісії. МЗС РФ засудив протести перед російським диппредставництвом.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх