Поліцейські затримали чотирьох осіб - активістів незареєстрованої партії "Інша Росія". Їх дії стали відповіддю на заворушення біля посольства РФ у Києві 14 червня, повідомляє Deutsche Welle. Четверо активістів організації "Інша Росія" були затримані вранці 16 червня біля посольства України в Москві.

Вони намагалися кинути в будівлю дипломатичного представництва димові шашки, пояснили агентству "Інтерфакс" в прес-службі ГУ МВС РФ по Москві. На даний момент затримані перебувають у відділенні поліції.

На сайті "Іншої Росії" з'явився звіт про акцію, в якому стверджується, що вона стала відповіддю на напад на російське посольство в Києві. За інформацією прес-служби партії, активісти скандували "Руки геть від Донбасу!" і "Росія все - решта ніщо!".

Заворушення біля посольства РФ у Києві відбулися 14 червня. Спочатку кілька сотень людей зібралися на мітинг у зв'язку з повідомленнями про військовий літак Іл-76 з українськими військовими, збитий проросійськими сепаратистами. В ході акції деякі активісти почали закидати будівлю посольства димовими шашками, камінням і пляшками із зеленкою. Крім того, мітингувальники зірвали російський прапор і перевернули кілька машин з дипломатичними номерами.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх