Передача російських журналістів  помічнику військового аташе РФ відбулася у Дніпропетровську у присутності десятків журналістів. Співробітники телеканалу "Звезда" заявили про відсутність претензій до української влади. Представники Дніпропетровської облдержадміністрації передали помічникові військово-морського аташе РФ Едуарду Белашову журналістів російського телеканалу "Звезда".

Про це в понеділок, 16 червня, повідомляє агентство "Інтерфакс". Передача кореспондента Євгена Давидова та звукоінженера Микити Конашенко відбулася у присутності більше 30 журналістів.

За інформацією агентства "Інтерфакс", під час процедури передачі журналісти зачитали написані ними заяви про те, що вони не мають претензій до влади Дніпропетровської області та "Правого сектору". Претензій до української влади не висловив і російський дипломат Едуард Белашов.

Українські силовики затримали Євгенія Давидова та Микиту Конашенко 14 червня, відзначає агентство ИТАР-ТАСС. Весь час затримання вони перебували в готелі "Асторія" у Дніпропетровську. Це вже друге затримання журналістів телеканалу "Звезда" на Україні. 6 червня під Слов'янськом були затримані Андрій Сушенков і Антон Малишев, 9 червня вони повернулися на територію Росії.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх