Жителі Донецької області можуть залишитися без засобів до існування. Злочинні угрупування під назвою, так званої ДНР захопили обласне казначейство, що зупинить виплати зарплат, пенсій та допомог, повідомляє Deutsche Welle. Бойовики самопроголошеної  "Донецької народної республіки" в Донецьку, у понеділок, 16 червня, протягом дня захопили три держустанови.

Слідом за обласними управліннями Національного банку та міністерства доходів і зборів сепаратисти взяли під контроль обласне казначейство. Таку заяву зробив голова обласної адміністрації Сергій Тарута.

Захоплення казначейства буде мати самі негативні наслідки для мешканців області, підкреслив він. "Зупиняться виплати зарплат бюджетникам, пенсій, допомог", - зазначено в заяві. - "При тому, що держава має всі ресурси, щоб виконувати свої зобов'язання перед громадянами".

За даними обласної адміністрації, раніше складності з виплатами грошей виникали тільки в місті Слов'янську та районі, в яких місцеві відділення казначейства були захоплені бойовиками ДНР, повідомляє агентство УНІАН.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх