Президент України Петро Порошенко провів у вівторок, 17 червня, телефонні бесіди зі своїм російським колегою Володимиром Путіним і федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель (Angela Merkel). У бесіді з російським лідером Порошенко порушив тему припинення вогню в східноукраїнських областях, повідомляє Deutsche Welle

Президент України висловив Путіну співчуття у зв'язку із загибеллю двох російських журналістів телеканалу ВГТРК і акцентував увагу на забезпеченні безпеки представників ЗМІ в зоні конфлікту, повідомляється на сайті Кремля. 

Порошенко представив Меркель план врегулювання кризи 

Під час телефонної розмови з Ангелою Меркель Порошенко запропонував свій план з врегулювання кризи на сході країни. Як передає агентство dpa, в якості заходів з подолання конфлікту український президент запропонував створення десятикілометрової буферної зони на кордоні з Росією, щоб запобігти проникнення збройних угруповань з російського боку. Разом з тим, Порошенко підтвердив, що має намір 27 червня підписати економічну частину угоди про асоціацію з ЄС.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх