Київ виступив за спільне з ЄС створення стратегії енергопостачання. Глава "Нафтогазу України" назвав російську цінову політику на газ "засобом політичного тиску". Після призупинення поставок газу з РФ Україна виступила за прискорення у виробленні, до початку липня 2014, спільної з Евросоюзом стратегії енергопостачання.

Глава держкомпанії "Нафтогаз України Андрій Коболєв заявив в середу, 18 червня, в Будапешті в рамках зустрічі представників ЄС і США з питань енергобезпеки, що саме така стратегія потрібна, для вирішення газової кризи, передає Deutsche Welle.

На думку Коболева, ціна на газ з боку "Газпрому" використовується, "як інструмент політичного впливу на Україну, та інші держави". Андрій Коболєв закликав об'єднати зусилля європейських країн, щоб вирішити газові питання, а також проблему ціноутворення, щоб Кремль не використовув газ, як засіб тиску.

Крім того, в рамках візиту в угорську столицю міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан і керівник "Нафтогазу України" провели зустрічі з міністром зовнішньої торгівлі та іноземних справ Угорщини Тібор Наврачічем і міністром національного розвитку країни Міклошем Шестаком, де длоговорились про збільшення обсягів поставки газу на Україну по території Угорщини. Раніше Київ повідомляв, що має намір приступити до тестових закупівель газу в Словаччині, звідки повинна проводиться реверсна подача палива.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх