Путін звернув увагу на важливість припинення вогню на сході України. Порошенко підкреслив необхідність звільнення заручників і встановлення ефективної системи контролю на кордоні з Росією, повідомляє Deutsche Welle.

Президенти Росії та України Володимир Путін і Петро Порошенко увечері в четвер, 19 червня, провели другу за три дні телефонну розмову. "Поряд з обговоренням поточних питань російсько-українських відносин Путін акцентував важливість припинення вогню в конфліктних зонах на південному сході України з метою досягнення життєздатного врегулювання конфлікту", - наводить "Інтерфакс" слова прес-секретаря глави російської держави Дмитра Пєскова.

Як повідомляє прес-служба президента України, в ході бесіди з Путіним Порошенко повідомив йому про основні пункти та графіки реалізації мирного плану в Донбасі. Президент України підкреслив необхідність звільнення заручників і встановлення ефективної системи контролю на російсько-українському кордоні. Крім того, він висловив сподівання, що план врегулювання кризи буде підтриманий Росією.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх