Євросоюз закликав всі сторони дотримуватися умов мирного плану Порошенка і сприяти його здійсненню. Окремий заклик спрямований на адресу Росії - "використовувати весь свій вплив для досягнення цієї мети", повідомляє Deutsche Welle. Європейці тепло привітали рішення президента України про припинення вогню, а також його план мирного врегулювання кризи на сході країни.

"Ми висловлюємо вдячність президенту Порошенко за його зусилля і закликаємо всі сторони скористатися цією довгоочікуваною можливістю повернути назад тенденцію, яка постійно погіршує безпеку та гуманітарну ситуацію на східній Україні", - йдеться в заяві, опублікованій ввечері в п'ятницю, 20 червня, на офіційному сайті зовнішньополітичної служби ЄС. Євросоюз закликає всі сторони "дотримуватися умов мирного плану і активно сприяти його здійсненню".

Євросоюз також закликає Російську Федерацію "використовувати весь свій вплив для досягнення цієї мети і публічно, а також за допомогою конкретних дій підтримати цей план", - йдеться далі в заяві.

Міністри закордонних справ країн ЄС у понеділок, 23 червня, обговорять подальші кроки Брюсселя з вирішення кризи в Україні. Глава МЗС України Павло Клімкін проінформує своїх колег з країн Євросоюзу про мирні плани президента Порошенко і в цілому про ситуацію в Україні.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх