Зустріч глав МЗС країн Євросоюзу буде присвячена пошуку шляхів виходу з української кризи. Новий міністр закордонних справ України представить мирний план Петра Порошенка з врегулювання конфлікту, повідомляє Deutsche Welle.

Криза на Україні стане основною темою зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів Євросоюзу, яка відбудеться в понеділок, 23 червня, в Люксембурзі. При цьому новий глава українського МЗС Павло Клімкін представить мирний план президента країни Петра Порошенка з врегулювання конфлікту. Прийняття конкретних рішень з приводу можливих санкцій проти Росії не очікується, зазначає агентство dpa з посиланням на дипломатичні джерела в Брюсселі.

Глави зовнішньополітичних відомств країн ЄС в ході люксембурзької зустрічі мають намір офіційно звернутися до Росії із закликом позитивно відреагувати на план Порошенко. Євросоюз заявляє, що Москва повинна припинити будь-яку підтримку сепаратистів на сході України. Крім того, глави МЗС обговорять можливість відправки в кризову країну радників у сфері поліції та юстиції для допомоги у проведенні державних реформ.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх