Сторони конфлікту в Україні домовилися про припинення вогню до ранку п'ятниці, 27 червня. Про це повідомив на брифінгу після закінчення переговорів з представниками самопроголошених республікв Донецьку в понеділок, 23 червня, екс-президент країни Леонід Кучма.

У переговорах брала участь тристороння контактна група, до складу якої, крім Леоніда Кучми, увійшли спецпредставник Хайді Тальявіні - чинного голови Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ), а також посол РФ в Україні Михайло Зурабов. На зустрічі в Донецьку був присутній і лідер громадської організації "Український вибір" Віктор Медведчук.

Крім того, в переговорах в Донецьку брали участь прем'єр-міністр самопроголошеної "Донецької народної республіки" Олександр Бородай, лідер руху "Народний фронт Новоросії" Олег Царьов та представники самопроголошеної "Луганської народної республіки".

Мета діалогу полягає в реалізації мирного плану президента України Петра Порошенка, припинення бойових дій і збереження єдності країни, повідомляє прес-служба "Українського вибору". Перший етап переговорів відбувся 8 червня в Києві, де Україну представляв тодішній посол країни в Німеччині Павло Клімкін, який пізніше був призначений на пост міністра закордонних справ.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх