У телефонній бесіді президент США обговорив з російським президентом план мирного врегулювання кризи в Україну. Росію очікують додаткові санкції, якщо вона не вживе конкретних кроків для стабілізації обстановки в Україні. Про це заявив у телефонній розмові з президентом РФ Володимиром Путіним у понеділок, 23 червня, президент США Барак Обама, передає Deutsche Welle.

За словами представника Білого дому Джоша Ернеста, Обама закликав Москву підтримати мирні зусилля і не допустити того, щоб сепаратисти в східних областях України отримували зброю і техніку з території Росії. "Хоча ми вважаємо, що дипломатичне рішення все ж можливе, однак Росію чекають чергові санкції, якщо ми не побачимо конкретних дій по деескалації конфлікту", - процитував Ернест слова Обами.

У свою чергу Володимир Путін заявив, що для нормалізації обстановки в південно-східних регіонах України необхідні припинення бойових дій і початок прямих переговорів протиборчих сторін, повідомила прес-служба Кремля. "Докладно обговорені різні аспекти гострої внутрішньополітичної кризи в Україні, перспективи врегулювання ситуації, у тому числі - реалізації мирного плану, висунутого президентом України Петром Порошенком", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх