Президент України може скасувати дострокове припинення тимчасового перемир'я на сході України. Глава держави наказав українським силовикам без вагань відкривати у відповідь вогонь. Після обстрілу проросійськими сепаратистами військового вертольота під Слов'янськом президент України Петро Порошенко пригрозив перервати оголошене раніше тимчасове перемир'я на сході країни.

В опублікованому ввечері у вівторок, 24 червня, повідомленні прес-служби глави держави йдеться, що під час зустрічі з керівниками силових структур Порошенко "не виключає, що режим припинення вогню може бути скасовано достроково, зважаючи на постійне його порушення контрольованими ззовні бойовиками". З того моменту, як президент оголосив тимчасове перемир'я, сепаратисти 35 разів обстрілювали українських військових. У зв'язку з цим Порошенко віддав наказ без коливань відкривати у відповідь вогонь.

Вертоліт Мі-8 українських ВПС був збитий 24 червня поблизу населеного пункту Билбасівка на Східній Україні. Сепаратисти вели вогонь по машині з переносного зенітного ракетного комплексу (ПЗРК). В результаті загинули дев'ять осіб, у тому числі чотири співробітника Служби безпеки України (СБУ). За інформацією керівника прес-центру антитерористичної операції Владислава Селезньова, вертоліт повертався з блокпоста після доставки вантажів. На його борту знаходилося також устаткування для моніторингу простору і фіксації фактів порушення мирного врегулювання конфлікту, повідомляє агентство ІТАР-ТАРС.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх