Йдеться про 27 мільйонів швейцарських франків, що мали відношення до екс-президента України Віктора Януковича і його оточення. Прокуратура проводить розслідування за фактами відмивання грошей. Поки Янукович відпочиває у брастькій Росії, його награбовані гроші потрохи повертаються українському народу.

Влада Ліхтенштейну заморозили активи колишніх українських політиків, про це повідомило в п'ятницю, 27 червня, Deutsche Welle. Йдеться про 27 мільйонів швейцарських франків (близько 22 млн євро), що належать, можливо, екс-президенту Віктору Януковичу і його найближчому оточенню. У зв'язку з цими активами прокуратура князівства проводить розслідування за фактами можливого відмивання грошей. Оголошено про чотирьох підозрюваних, імена яких не повідомляються. 

У сусідній Швейцарії з березня заморожені активи на загальну суму 170 млн франків, що належали Януковичу, його родичам і найближчому оточенню. Тим часом, за оцінками нинішніх українських властей, під час правління Віктора Януковича з казни було викрадено принаймні 35 млрд українських гривень (2,1 млрд євро). У квітні виконуючий обов'язки генпрокурора України Олег Махніцький, заявив на міжнародній конференції, що в підсумку мова може йти про десятки мільярдів доларів.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх