Президент України Петро Порошенко прийняв рішення про активізацію АТО в східній Україні. Про це було заявлено у зверненні, розміщеному у вівторок, 1 липня, на сайті глави держави. Порошенко зазначив, що протягом дев'яти днів, ввівши односторонній режим припинення вогню, влада країни продемонстрували "Донбасу, Україні, всьому світу свою відданість мирному способу врегулювання спровокованої ззовні конфлікту".

При цьому "унікальний шанс щодо втілення мирного плану не реалізований. Це сталося через злочинні дії бойовиків", - зазначив президент України. За його даними сепаратисти "зухвало, більше ста разів, порушили режим перемир'я". Порошенко також вказав, що скасування рішення Ради Федерації РФ про дозвіл вводити російські війська в Україну мало позитивне, але символічне значення. На його думку, жодних конкретних кроків щодо деескалації ситуації, включаючи зміцнення контролю на російсько-українському кордоні, за цим не послідувало, повідомляє Deutsche Welle

"30 червня ввечері відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони України. Після обговорення ситуації, я, як Верховний Головнокомандувач, прийняв рішення не продовжувати режим одностороннього припинення вогню, - йдеться у зверненні Петра Порошенка. - Ми будемо наступати, і будемо звільняти нашу землю. Непродовження режиму припинення вогню - це наша відповідь терористам, бойовикам, мародерам ". При цьому, як зазначено в документі, "Мир був, залишається і буде моєю метою. Змінюються лише інструмент його досягнення".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх