Сепаратисти в Луганській області захопили журналістку Анастасію Станко та оператора телеканалу "Громадське ТБ". Співробітники каналу були доставлені в Луганськ і утримуються в одну з контрольованих сепаратистами будівель на перетині вулиці Радянської та 16-й лінії.

 Керівництво телеканалу висловило стурбованість у зв'язку із захопленням журналістів і закликало "надати інформацію про цю ситуацію, про стан їх здоров'я і умови, при яких журналісти будуть відпущені на свободу". 

Заяв з боку представників самопроголошеної "Луганської народної республіки" у зв'язку з інцидентом поки не звучало, повідомив телеканал. "Ми тримаємо зв'язок з усіма, ким можна, і на найвищому рівні, в тому числі", - йдеться далі в заяві "Громадьского ТВ". 

Тим часом прем'єр-міністр самопроголошеної ЛНР Василь Нікітін в інтерв'ю "Інтерфаксу" вказав, що не має інформації про затриманих журналістах. Водночас він зауважив, що співробітники ЗМІ, що знаходяться в Луганській області без акредитації, "теоретично можуть бути затримані", повідомляє Deutsche Welle.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх