Німеччина висунула нову ініціативу для подолання кризи на сході України. На запрошення Франка-Вальтера Штайнмайера (Frank-Walter Steinmeier) міністри закордонних справ Німеччини, Росії, України та Франції зберуться в середу, 2 липня, в Берліні, щоб обговорити розвиток ситуації в Україні.

Про це вечером, 1 липня повідомила прес-служба МЗС Німеччини. 

На зустрічі планується обговорити, які заходи, що викликають довіру учасників конфлікту, необхідно вжити, щоб зробити можливим новий режим припинення вогню. Зокрема йтиметься про забезпечення контролю на російсько-українському кордоні, що повинно перешкодити просочуванню на територію України зброї і бойовиків. 

Як зазначили в МЗС Росії, у телефонній розмові Сергій Лавров підтримав пропозицію Франка-Вальтера Штайнмайера про проведення зустрічі в Берліні. "Обидва міністри висловили стурбованість у зв'язку з активізацією бойових дій на південному сході України, закликали покласти край кровопролиттю і висловилися за термінове відновлення діяльності Контактної групи з метою узгодження сторонами питань про припинення вогню і створення умов для початку переговорів", - наголошується в повідомленні російського зовнішньополітичного відомства. 

Прес-конференція Франка-Вальтера Штайнмайера, Сергія Лаврова, Павла Клімкіна та Лорана Фабіуса за підсумками чотиристоронньої зустрічі очікується не раніше 17 години.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх