В умовах проведення військової операції проти сепаратистів на сході України президент країни Петро Порошенко вирішив змінити керівництво силового блоку. Він запропонував Верховній раді відправити у відставку чинного міністра оборони Михайла Коваля і призначити на його місце начальника Управління державної охорони України Валерія Гелетея

"Президент України заявив, що буде вносити до Верховної Ради на посаду міністра оборони кандидатуру генерал-полковника Валерія Гелетея, на посаду керівника генерального штабу - генерал-лейтенанта Віктора Муженко ", - йдеться в повідомленні прес-служби українського президента, оприлюдненому в четвер, 3 липня, за підсумками відбулася напередодні зустрічі Порошенка з лідерами депутатських фракцій. 

Після зустрічі президента з лідерами фракцій уже у Верховній Раді депутати проголосували за кандидатуру Гелетея. За нього проголосували більше 300 депутатів і вже починаючи з сьогоднішнього дня Україна має нового Міністра Оборони. На першому виступі, з трибуни ВР, Гелетей пообітцяв, що Україна буде святкувати перемогу в українському Севастополі.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх