Міжнародна організація цивільної авіації (ICAO) визнала правомірність забезпечення Росією аеронавігаційного обслуговування над територією півострова Крим. В четвер, 3 липня,  таке рішення було винесено за підсумками переговорів російського заступника міністра транспорту Валерія Окулова і генсека ICAO Раймона Бенжаміна

Як повідомляє агентство "Інтерфакс" з посиланням на джерело в міністерстві транспорту РФ, Мінтранс Росії поінформував, що з позиції ICAO за Росією залишається контроль повітряного простору над Кримом і територіальними водами, а за Україною - над нейтральними водами, "але з урахуванням технічних домовленостей з Росією з аеронавігаційного обслуговування в районі Сімферополя", підтвердження повідомлення Мінтрансу від представників самого ICAO до ранку 4 липня не послідувало. 

Раніше українська сторона наполягала на збереженні контролю над транзитною повітряної зоною над Кримом і акваторією Чорного моря. 

Російські авіакомпанії продовжують здійснювати рейси до Криму в обхід України через Краснодарський край, що збільшує час польоту. Міністр транспорту РФ Максим Соколов заявив, що ситуація не зміниться, поки Київ не визнає повітряний простір над півостровом Крим.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх