Проросійські сепаратисти майже повністю покинули місто Слов'янськ на сході України, який вони захопили на початку квітня. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков на своїй сторінці в соцмережі Facebook в суботу, 5 липня. "Значна частина озброєних людей на чолі зі своїм лідером Ігорем Стрєлковим бігла з міста", - стверджує Аваков.

У свою чергу Deutsche Welle повідомило, що сепаратисти покинули Слов'янськ під щільним вогнем української армії, після чого прибули до Краматорська. Агентство AFP нагадує, що 3 липня Стрєлков звернувся до Москви за допомогою, попередивши, що без підтримки від Росії його формування не зможуть довго утримувати Слов'янськ. 

Один з керівників самопроголошеної "Донецької народної республіки", "народний губернатор" Донбасу Павло Губарєв повідомив, що рішення про відхід сепаратистів зі Слов'янська прийняв Ігор Стрєлков. "Це було реалізовано вночі. Втрати ополчення мінімальні. Організовані і згуртовані сили ополчення вийшли в сторону Краматорська, далі передислокація продовжиться, очевидно, до Горлівки і Донецька", - повідомив Губарєв 5 липня в соцмережі "Вконтакте". 

Тим часом президент України Петро Порошенко доручив начальнику генштабу підняти над Слов'янськом український державний прапор. Начальник Генерального штабу України Віктор Муженко повідомив, що сьогодні вночі зі Слов'янська намагалися вирватися бойовики, які потрапили під мінометний вогонь українських військових. В результаті було підбито один танк, два БМП і два БМД бойовиків", - повідомляється на сторінці президента України в соцмережі Facebook.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх