Представник РНБО України повідомив, що від сепаратистів звільнили Краматорськ, Дружовка та Костянтинівка в Донецькій області, де над будівлями міських рад піднято українські прапори. Слідом за Слов'янськом під контроль української влади перейшли Краматорськ, Дружовка та Костянтинівка, що на Донеччині.

Про це повідомив прес-секретар Інформаційного центру Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Андрій Лисенко на брифінгу в Києві, в неділю, 6 липня, передає агентство "Інтерфакс". За словами Лисенка, над будівлями міських рад цих чотирьох міст підняті державні прапори України. 

Прес-секретар також повідомив, що українські силовики завдали кілька потужних ударів по танках і артилерійських установках сепаратистів під населеним пунктом Ізварине, після чого атаки сепаратистів у цьому районі припинилися. Лисенко підкреслив, що зараз зусилля українських військових зосереджені на знищенні баз підготовки, блокпостів і збройових баз сепаратистів, а також відновлення контролю над кордоном і ізолювання зони конфлікту. 

Він нагадав, що згідно з розпорядженням президента України Петра Порошенка, одностороннє перемир'я може бути оголошено тільки за умови здачі зброї, звільнення полонених і заручників, а також відновлення контролю на кордоні за участю спостерігачів Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх