На пункті пропуску на територію кримського півострова Рефату Чубарову спочатку було зачитано попередження, а потім вручено постанову про заборону на в'їзд в Крим на п'ять років. Самопроголошена влада Криму в суботу, 5 липня, не впустила на територію півострова главу Меджлісу кримських татар Рефата Чубарова.

Про це агентству "Інтерфакс" розповів заступник голови Меджлісу Ахтем Чийгоз, що став свідком подій, що сталися на пункті пропуску "Чонгар". 

Чубаров повертався з Херсонської області, де проходило виїзне засідання Меджлісу. На пункті пропуску главу Меджлісу зустріла прокурор Республіки Крим Наталія Поклонська, яка "спочатку зачитала Рефату Чубарову попередження, а потім вручила постанову про заборону на в'їзд в РФ на п'ять років". В цей момент на пункті пропуску було помічено велике скупчення військових і ОМОНу, а також п'ять автозаків. 

У квітні 2014 прокуратура Криму вже виносила голові Меджлісу офіційне попередження, звинувативши Чубарова в "дестабілізації обстановки" на півострові. Крім того, Росія на п'ять років заборонила в'їзд в країну духовному лідерові кримських татар Мустафі Джемільову.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх