Учасники контактної групи заявили про необхідність якомога швидше провести наступний раунд консультацій за участю всіх сторін, задіяних у конфлікті. Тим часом бойові дії на сході України тривають.

У Києві в неділю, 6 липня, пройшла чергова зустріч тристоронньої міжнародної контактної групи з України, до якої входять високопоставлені представники ОБСЄ, Росії та України. Як вказується в повідомленні, розміщеному на сайті ОБСЄ, під час зустрічі було обговорено поточну ситуацію на сході України, а також умови і місце проведення подальших консультацій за участю всіх сторін, задіяних у конфлікті. Контактна група вважає, що наступний раунд консультацій має бути проведений, якомога швидше. 

У заяві також наголошується, що Контактна група закликала "терміново вжити конкретних заходів для мирного врегулювання внутрішньоукраїнської кризи на основі мирного плану президента Петра Порошенка і спільної декларації чотирьох міністрів закордонних справ, прийнятої в Берліні 2 липня 2014". 

Протистояння на сході України триває 

Тим часом бойові дії в Донецькій і Луганській областях тривають. 6 липня і напередодні більша частина сепаратистів перемістилася в Донецьк і Луганськ, нагадує агентство dpa. Один з їхніх лідерів заявив про намір почати "партизанську війну" в Донецькій області. 

Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Михайло Коваль в ефірі телеканалу "Інтер" в неділю, 6 липня заявив, що українські силовики візьмуть у блокаду обласні центри Луганськ і Донецьк, щоб змусити проросійських сепаратистів скласти зброю, повідомляє Deutsche Welle.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх