Самооборона Майдану застосувала зброю проти невідомих, які напали на наметовий табір. Згідно з офіційними даними, одна людина, що отримала вогнепальні поранення, госпіталізована. У ніч з неділі на понеділок, 7 червня, на Майдані в Києві вчинено провокацію, в результаті якої сталася бійка зі стріляниною.

Невідомі поки люди напали на наметове містечко, повідомили на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook автори аккаунта "Центральна рада сотень Майдану". 

"Нападники закривали обличчя балаклавами. По тривозі підняті сотні відігнали нападників, але не виключений новий штурм до ранку", - вказується в повідомленні. 

Один зі свідків, який виклав в інтернет відеозапис події, написав у Twitter, що нападників було приблизно 40 осіб, озброєних кастетами, ланцюгами, битами. "Ловили людей неслов'янської зовнішності. Намети не зносили, але витягали людей", - повідомив свідок. Самооборона Майдану застосувала зброю. Двоє нападників отримали важкі поранення, вказує свідок. За даними міліції, в лікарню доставлена одна людина з вогнепальними пораненнями. Відомості про те, що в результаті перестрілки загинули три людини, міліція не підтверджує.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх