ЄС має намір ввести санкції проти 11 українських і російських громадян. Імена нових осіб у "чорному списку" поки не названі. Європейський Союз вирішив ввести санкції ще проти 11 осіб, що мають відношення до українського конфлікту.

Після зустрічі, що відбулася увечері в середу, 9 липня, послів країн-членів ЄС у Брюсселі стало відомо, що до "чорного списку" потрапили деякі воюючі на сході України сепаратисти, повідомляє агентство Reuters з посиланням на дипломатичне джерело в Євросоюзі. Також можливо, що штрафні заходи торкнуться "одного або двох" громадян Росії. Всім особам, що потрапили під дію санкцій  закриють в'їзд до ЄС, а їхні банківські рахунки в Європі будуть заморожені. При цьому в Брюсселі поки не називають конкретних імен. 

Зараз у "чорному списку" Євросоюзу перебуває 61 людина і дві компанії, причетні до кризи в Україні. Президент США Барак Обама і канцлер ФРН Ангела Меркель (Angela Merkel) пригрозили російському керівництву новими санкціями в тому випадку, якщо Москва не буде значною мірою сприяти деескалації українського конфлікту.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх