Глава МЗС України Павло Клімкін зустрівся з генсеком НАТО Андерсом Фог Расмусеном з питанням співпраці. Український дипломат заявив про відсутність планів щодо вступу країни до альянсу. 

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів у п'ятницю, 11 липня, в Брюселі зустріч з генеральним секретарем НАТО Андерсом Фог Расмусеном з питанням поглиблення співробітництва та розвитку ситуації в Донбасі. В опублікованому на сайті українського МЗС повідомленні, зокрема, йдеться, що Клімкін поінформував главу Північноатлантичного альянсу про результати минулих напередодні тристоронніх переговорів у форматі Україна-ЄС-Росія з імплементації угоди про асоціацію з Євросоюзом. Крім того, глава українського зовнішньополітичного відомства обговорив з Фог Расмусеном кроки для створення в перспективі "особливого партнерства" з НАТО. 

Разом з тим Клімкін заявив, що його країна поки не планує ініціювати процедури вступу до альянсу. В інтерв'ю газеті "Комерсант" міністр зазначив, що "питання про членство України в НАТО зараз не обговорюється". За його словами, "в українському суспільстві та політичному істеблішменті немає консенсусу з цієї теми". При цьому глава МЗС України допустив, що позиція Києва з приводу входження країни в НАТО в майбутньому може змінитися.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх