Сили АТО не ведуть вогонь по території сусідньої країни, заявив секретар РНБО Лисенко. Проте МЗС РФ погрожує Києву "незворотніми наслідками" у зв'язку з падінням снаряда з боку України.

Українські військовослужбовці не причетні до обстрілу приватного житлового будинку в місті Донецьк Ростовської області і загибель російського громадянина, заявив прес-секретар Інформаційного центру Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Андрій Лисенко на брифінгу в неділю, 13 липня. 

"Сили АТО не ведуть вогонь по території сусідньої країни. Сили АТО не ведуть вогонь по житлових кварталах", - цитує слова Лисенко агентство "Інтерфакс". На думку представника РНБО, з метою провокації стріляти по території Росії могли сепаратисти. 

МЗС РФ вручив ноту протесту українській стороні 

Інцидент в Донецьку російська сторона розглядає, як "черговий агресивний акт" України відносно російської території і громадян, заявило російське МЗС. "Того ж дня в МЗС Росії був запрошений повірений у справах України в Російській Федерації, де йому було висловлено рішучий протест російської сторони", - йдеться в заяві, опублікованій на сайті міністерства. Випадок в Донецьку свідчить про небезпеку ескалації напруженості в районі україно-російського кордону і може мати "незворотні наслідки", відповідальність за які ляже на українську сторону, наголошується в документі. 

Заступник глави МЗС Григорій Карасін заявив в ефірі телеканалу "Росія-24", що інцидент в Донецьку ще раз підтверджує про необхідність термінового поновлення переговорів, а також виконання женевських і берлінських домовленостей щодо врегулювання конфлікту в Україні. Нагадаємо, що низка російських каналів свідомо дезінформує громадян РФ, в тому числі і канал "Росія 24", що неодноразово було доказано.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх