фото Порошенка і МеркельВідеоконференція тристоронньої контактної групи з врегулювання українського конфлікту може відбутися вже 15 липня. До участі в діалозі планується залучити представників сепаратистів.

Телефонні переговори канцлера Німеччини Ангели Меркель (Angela Merkel) і президента України Петра Порошенка відбулися ввечері в понеділок, 14 липня. Повідомлення про це зробила прес-служба глави української держави. 

Сторони обговорили питання моніторингу та верифікації російсько-українського кордону інспекторами ОБСЄ, а також за допомогою застосування спеціальних безпілотних засобів. У тому числі, розглядається можливість моніторингу на російських контрольно-пропускних пунктах "Донецьк" і "Гуково"

Готовність до діалогу 

Канцлер Німеччини і президент України також обговорили підготовку до розгляду української проблематики на засіданні Європейської Ради 16 липня в Брюселі, передає прес-служба Порошенка. 

Це уже не перша спроба до врегулювання ситуації. До цього часу усі спроби були марні. Росія чітко робить все, щоб дестабілізувати ситуацію в східній Україні.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх