Меркель та ОбамаКанцлер Німеччини Ангела Меркель (Angela Merkel) і президент США Барак Обама вважають, що Росія не виконала необхідних від неї дій для деескалації української кризи. Обама і Меркель обговорили ситуацію на Україні в ході телефонної розмови, яка відбулася в середу, 16 липня, повідомив заступник радника з питань безпеки в Білому домі Бен Родс в мікроблозі Twitter.

Американський президент і канцлер ФРН єдині в думці, що Росія повинна зробити термінові кроки для врегулювання кризи на сході України. До них, як підкреслили Обама і Меркель, відносяться підтримка двостороннього припинення вогню, а також перешкоджання проникненню зброї і бойовиків через спільний кордон. 

Обама за зміцнення співробітництва в галузі спецслужб 

За словами Родса, темами бесіди крім української кризи стали також іранська атомна проблема і германо-американське співробітництво. Зокрема, Барак Обама заявив про своє бажання підтримувати відносини з Німеччиною для поліпшення спільної роботи у галузі діяльності спецслужб. 

Канцлер Німеччини і президент США поспілкувалися по телефону в перший раз після чергового шпигунського скандалу, пов'язаного з діяльністю американських спецслужб у ФРН, відзначає Deutsche Welle. Нещодавно почалися розслідування у справі двох підозрюваних у шпигунстві на користь США, на підставі чого з Німеччини був висланий резидент американських спецслужб, акредитований при американському посольстві в Берліні. Очікується, що він у найближчі дні покине ФРН.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх