Фото Олега СєнцоваТермін його утримання під вартою у зв'язку із звинуваченнями в підготовці терактів у Криму продовжено до 11 жовтня. Європейська кіноакадемія створила фонд на підтримку режисера. Український режисер Олег Сєнцов, затриманий ФСБ Росії в травні цього року в Криму і підозрюється в підготовці терористичних актів на території півострова, звернувся до уповноваженої з прав людини в РФ Елі Памфілової з проханням про сприяння у підтвердженні його українського громадянства.

Про це повідомляє інформаційне агентство "Інтерфакс" з посиланням на заяву прес-служби Памфілової, зроблене після її зустрічі з арештованим у московському слідчому ізоляторі "Лефортово". 

На даний момент термін утримання Сєнцова під вартою продовжено до 11 жовтня. Раніше уповноважена Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська заявила, що Олег Сєнцов автоматично отримав громадянство Росії, і це позбавило його можливості претендувати на консульську допомогу з боку України. Правозахисники також вимагають перевірити обставини затримання режисера в Криму. 

Для надання фінансової підтримки сім'ї режисера і оплати адвокатських витрат на початку липня був створений спеціальний фонд. Ініціатором його створення виступила Європейська кіноакадемія, заснована в Берліні в 1988 році.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх